Świece zapachowe – przyjemny zapach – sposób na poprawę samopoczucia

Dodatki i różnego rodzaju bibeloty nadają mieszkaniu indywidualny charakter i sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Jedną z uniwersalnych ozdób są świece zapachowe. Występują w wielu rozmiarach, kolorach i kształtach. Oczywiście oprócz strony wizualnej, w przypadku świec zapachowych liczy się też aromat jaki wydzielają.

Na rynku dostępny jest ogromny wachlarz przeróżnych zapachów. Od pojedynczych, klasycznych, takich jak np. truskawka, kokos, sosna lub morska bryza, po bardziej wyszukane kompozycje, np. zapach kosmosu albo tropikalnego lasu. Świece zapachowe będą subtelnie ozdabiać wnętrze, jednocześnie pozwalając na cieszenie się ulubionymi aromatami.

Dobry pomysł na prezent

Świece zapachowe to również doskonały pomysł na upominek. Świeczki zapachowe najczęściej sprzedawane są w szklanych słoiczkach, które wystarczy przewiązać wstążką, żeby nadać całości bardziej prezentowego charakteru. Dzięki temu, że dostępne jest tak wiele różnych zapachów, świeczka będzie świetnym upominkiem na każdą okazję. Z okazji świąt możemy postawić na świecę piernikową, na walentynki – różaną, a z okazji urodzin lub imienin wybrać ulubiony zapach osoby, którą chcemy obdarować.

Dodaj komentarz